شاید خیلی از دوستان به هنر گل آرایی علاقه مند باشند و تمایل داشته باشند که گل آرایی را در منزل با استفاده از دیدن کلیپ های آموزشی فرا بگیرند اما چرا اینکار رو اصلا من به شما توصیه نمی کنم . در زیر دلایل اثر بخش نبودن آموزش خودآموز گل آرایی را ذکر کردم .

1- رفع اشکال ندارید !

قطعا زمانی که شما در یک آموزشگاه ، گل آرایی رو فرا بگیرید ، نیازی به رفع اشکال نخواهید داشت . زیرا همیشه مدرس در دسترس است و سوالات خودتون می توانید بپرسید و رفع اشکال کنید .

2- اکثرا روش های گل آرایی که در ویدیو های آموزشی وجود دارد ، اشتباه است !

شاید باورنکردنی باشد اما اکثرا ویدیو های آموزشی داخلی و خارجی روش های غلطی را برای گل آرایی به شما آموزش می دهند که اصلا آکادمیک نیست ! این تکنیک ها مانند روش های حل معادلات است شاید یک روش به صورت اتفاقی جواب دهد اما پایه گل آرایی شما را خراب خواهد کرد .

3- وقت شما را خواهد گرفت !

فرض کنید یک ویدیو آموزشی 10 ساعته چه مقدار از انرژی شما را خواهد گرفت تا کلاس های آموزشی که به صورت کامل و مرحله به مرحله به شما آموزش می دهند ؟! انتخاب با خودتون است ! یادگیری سریع با کمترین هزینه مالی و زمانی یا دیدن ویدیو های آموزشی طولانی و خسته کننده

4- به خوبی آموزش نخواهید دید !

هیچوقت ویدیو آموزشی را نمی توان با یک آموزش حضوری مقایسه کرد زیرا شما در آن زمان نه به گل دسترسی دارید و نه امکان هزینه بیشتر برای خرید گل را خواهید داشت درحالی که در یک کلاس با تقسیم هزینه و مبلغ دریافتی شما در کنار یادگیری هنر گل آرایی با گل ها نیز سرکار دارید و از نزدیک آن را لمس خواهید کرد و این قطعا در آموزش شما تاثیر گذار خواهد بود .

5- هزینه بر است !

کلاس گل آرایی خودآموز بسیار هزینه بر است زیرا برای هر آموزش می بایست حداقل 150 هزار تومان هزینه گل کنید به عبارتی برای هر ویدیو آموزشی مبلغ 150 هزار تومان ! این یعنی دیدن 20 ویدیو آموزشی برای شما هزینه 3 میلیون تومان خواهد داشت . دقیقا هزینه یک کلاس گل آرایی جامع و مفید با مدرک و ضمانت آینده کاری برای شما !

آموزش گل آرایی ؛ خود آموز یا حضور در آموزشگاه گل آرایی ؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویستا اپتیک Christina جواد بارسا behinkarshenas تك فايل تکین مال دستگاه چاپ بنر فروش قطعات موبایل Mark